STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Erdek Abant Pansiyon

Firma Tatıtım

Turizm sektörünün en ön plana çıkan ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz hoteller olarak bilinmektedir. Kalacak yer olmadan tatil yapmak hayal olacağı gibi bu kalacak yerlerin kalitesi ve hizmeti de doğal olarak tatilin değerini ortaya koyabilmektedir. Turizm sektörünün bu alanında

Firma Detay

 

Turizm sektörünün en ön plana çıkan ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz hoteller olarak bilinmektedir. Kalacak yer olmadan tatil yapmak hayal olacağı gibi bu kalacak yerlerin kalitesi ve hizmeti de doğal olarak tatilin değerini ortaya koyabilmektedir. Turizm sektörünün bu alanında hizmet veren Erdek Abant Pansiyon da öncelikli olarak kaliteyi ön plana almak ile beraber, tecrübeli ve uzman kadrosu ile güler yüzlü bir hizmet vermeyi amaç haline getirmiştir.

 

Elbette ki böylesine hizmet veren bir kurumun önceliği güler yüz ve müşteri memnuniyeti olmalıdır. Bunun farkında olan Erderk Abant Pansiyon da en iyi şekilde müşteri odaklı çalışma prensiplerini uygulamış ve karşılığını da olumlu görüşler olarak almıştır.

 

 

Turizm alanında uzun yıllar bulunan tecrübesi ile marka olmayı başarabilen firma, vermiş olduğu müşteri memnuniyet odaklı hizmet ile bu alanın en iyilerinden olmayı amaç edinmiştir.

 

Firmanın Haritadaki Yeri

Paylaş
Favorilere Ekle
Sorun Bildir

Benzer Firmalar

İzmir

Prestige Hotel Dönmez Aliağa

Turizm/Hotel-Motel
03 Ocak 2018
Mersin

Lakonak Mersin Konaklama, Mersin Günlük Daire

Turizm/Hotel-Motel
26 Ekim 2017
İzmir

Alaçatı Rehberi

Turizm/Hotel-Motel
02 Temmuz 2017
İstanbul

Residence 7 Hills

Turizm/Hotel-Motel
25 Mayıs 2017

Yorumlar

Yukarı