• Rss
  • Sitemap

Erdek Abant Pansiyon

Erdek Abant Pansiyon

Adana, Seyhan

  • Telefon
  • Email

Turizm sektörünün en ön plana çıkan ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz hoteller olarak bilinmektedir. Kalacak yer olmadan tatil yapmak hayal olacağı gibi bu kalacak yerlerin kalitesi ve hizmeti de doğal olarak tatilin değerini ortaya koyabilmektedir. Turizm sektörünün bu alanında

Firma Hakkında

 

Turizm sektörünün en ön plana çıkan ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz hoteller olarak bilinmektedir. Kalacak yer olmadan tatil yapmak hayal olacağı gibi bu kalacak yerlerin kalitesi ve hizmeti de doğal olarak tatilin değerini ortaya koyabilmektedir. Turizm sektörünün bu alanında hizmet veren Erdek Abant Pansiyon da öncelikli olarak kaliteyi ön plana almak ile beraber, tecrübeli ve uzman kadrosu ile güler yüzlü bir hizmet vermeyi amaç haline getirmiştir.

 

Elbette ki böylesine hizmet veren bir kurumun önceliği güler yüz ve müşteri memnuniyeti olmalıdır. Bunun farkında olan Erderk Abant Pansiyon da en iyi şekilde müşteri odaklı çalışma prensiplerini uygulamış ve karşılığını da olumlu görüşler olarak almıştır.

 

 

Turizm alanında uzun yıllar bulunan tecrübesi ile marka olmayı başarabilen firma, vermiş olduğu müşteri memnuniyet odaklı hizmet ile bu alanın en iyilerinden olmayı amaç edinmiştir.

 

Detaylar

Eklenme Tarihi
03 Ocak 2018
Kategori
Turizm & Hotel-Motel
Faks
-
Web
abantcamp.com/
Adres
Erdek Bandırma Askeri kamplar yolu TSK Ö.E.M.Kampı yanı(80mt)ERDEK
Yetkili
Mehmet Yücel (Firma Sahibi / Ortağı) & Cep: 0 506 516 5393

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

İstanbul, Fatih

02125309849
07 Ağustos 2018
Mehmet Yücel - Firma Sahibi / Ortağı

Ulubat bayan apart otelimiz 40 yılı aşkın tecrübesi, sıcak atmosferi, uzman ve güler yüzlü kadrosu, konforlu ve güvenilir ortamıyla istanbula gelen çalışan, öğrenci, iş ve gezi amaçlı bayan gruplara hizmet vermekten gurur duyar. Bayan apart otelimiz İstanbul’un tarihi yarımadası olan Fatih ilçesinin

detaylar

6, 59

03124176400
14 Nisan 2018
Mehmet Yücel - Firma Sahibi / Ortağı

Ankara’nın merkezinde yer alan Eyüboğlu Hotel, Kızılay Meydanı’na ve metro istasyonuna sadece 500 metre mesafededir. Otel günlük açık büfe kahvaltı ve ücretsiz özel otopark sunmaktadır. Otele 300 metre uzaklıktaki Kocatepe Camii’ne yürüyerek ulaşabilirsiniz.

detaylar

İstanbul, Şişli

05425892030
05 Mart 2018
Mehmet Yücel - Firma Sahibi / Ortağı

Firmamız İstanbul'un en merkezi konumu Şişli / Mecidiyeköy'de yer almaktadır. Şişli'nin en nezih mahallesinde yer alan apartımız Şişli'de merkezi konumda yer alan Cevahir AVM, Nişantaşı gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

detaylar