STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Erdek Abant Pansiyon

Firma Tatıtım

Turizm sektörünün en ön plana çıkan ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz hoteller olarak bilinmektedir. Kalacak yer olmadan tatil yapmak hayal olacağı gibi bu kalacak yerlerin kalitesi ve hizmeti de doğal olarak tatilin değerini ortaya koyabilmektedir. Turizm sektörünün bu alanında

Firma Detay

 

Turizm sektörünün en ön plana çıkan ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz hoteller olarak bilinmektedir. Kalacak yer olmadan tatil yapmak hayal olacağı gibi bu kalacak yerlerin kalitesi ve hizmeti de doğal olarak tatilin değerini ortaya koyabilmektedir. Turizm sektörünün bu alanında hizmet veren Erdek Abant Pansiyon da öncelikli olarak kaliteyi ön plana almak ile beraber, tecrübeli ve uzman kadrosu ile güler yüzlü bir hizmet vermeyi amaç haline getirmiştir.

 

Elbette ki böylesine hizmet veren bir kurumun önceliği güler yüz ve müşteri memnuniyeti olmalıdır. Bunun farkında olan Erderk Abant Pansiyon da en iyi şekilde müşteri odaklı çalışma prensiplerini uygulamış ve karşılığını da olumlu görüşler olarak almıştır.

 

 

Turizm alanında uzun yıllar bulunan tecrübesi ile marka olmayı başarabilen firma, vermiş olduğu müşteri memnuniyet odaklı hizmet ile bu alanın en iyilerinden olmayı amaç edinmiştir.

 

Firmanın Haritadaki Yeri

Paylaş
Favorilere Ekle
Sorun Bildir

Yorumlar

Benzer Firmalar

Ankara

Ankaradaki Butik Dershaneler

Eğitim Kurumları/Özel Okullar
10 Nisan 2018
Ankara

Ankara Temel Lise

Eğitim Kurumları/Özel Okullar
31 Mart 2018
Ankara

Ankara Dershane

Eğitim Kurumları/Özel Okullar
29 Mart 2018
İstanbul

İşitme Engelliler Federasyonu

Eğitim Kurumları/Özel Okullar
23 Mayıs 2017
Ankara

Mental Aritmetik

Eğitim Kurumları/Özel Okullar
13 Mayıs 2017
Yukarı