• Rss
  • Sitemap

Antalya Kabir Bakımı

Antalya Kabir Bakımı

Antalya, Muratpaşa

  • Telefon
  • Email

 

İnsanların manevi duyguları bazen her şeyin önüne geçebilmektedir. Vefat etmiş bir yakını için en iyi şekilde içinin rahat etmesini isteyen insanlar da aynı şekilde bu tür manevi duygularının tatmin olması için bazı şeylere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap

Firma Hakkında

 

İnsanların manevi duyguları bazen her şeyin önüne geçebilmektedir. Vefat etmiş bir yakını için en iyi şekilde içinin rahat etmesini isteyen insanlar da aynı şekilde bu tür manevi duygularının tatmin olması için bazı şeylere ihtiyaç duyabilmektedir. Bu ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek adına kurulmuş olan Antalya Kabir Bakımı da aynı şekilde bu kimseleri huzur içerisinde tutmak amacı ile her türlü kabir bakımı işlemlerini gerçekleştirmeye karar vermiştir. 

 

Zamanla tüm Türkiye kapsamında bu işi yapmaya çalışan firma, ödeme seçeneklerini de arttırarak herkesin bu hizmetten yararlanması konusunda büyük adım atmıştır. Her türlü bakım ve ilaçlama yaparak kabirleri daha temiz bir şekilde tutmayı amaç edinmiş olan firma, işindeki başarısı ile de övgüyü hak etmektedir.

 

 

Manevi açıdan çok yararlı bir işlem olarak görülen kabir bakımı çok kaliteli bir hizmet ile bir araya gelerek insanlara sunulmuş ve olumlu referanslar ile de önemli bir iş haline gelmiştir. Uzun yıllar daha bu kaliteli hizmeti beklenti haline getiren firma, kendisini bir anlamda kanıtlamıştır.

 

Detaylar

Eklenme Tarihi
25 Mayıs 2017
Kategori
Hizmet & Cenaze/Kabir Hizmetleri
Faks
0 242 326 4325
Web
www.antalyakabirbakimi.com
Adres
Tahılpazarı Mah. Fahrettin Altay Cad. 456 Sokak Kaynakçılar Apt. No : 3/1-D Antalya Yeşil Alan içerisinde ki Aşık Doğan Dede Türbesi Yanı, 6 Katlı Bin
Yetkili
Mehmet ÇETİN (Firma Sahibi / Ortağı) & Cep: 0 532 440 6598

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Kayseri, Melikgazi

0 549 762 05 61
03 Ocak 2018
Mehmet ÇETİN - Firma Sahibi / Ortağı

Morg imalatı ve Tabut imalatı yapan Kayseri Cenaze Araçları yılların tecrübesiyle bütün Türkiyeye hizmet vermektedir.Belediyelere,köylere,özel kişilere klimalı tabut, alüminyum sal tabut,morg ünitesi, yıkama sehbalı morg satışını yapmaktadır.

detaylar

İzmir, Bayraklı

0 232 435 4181
25 Mayıs 2017
Mehmet ÇETİN - Firma Sahibi / Ortağı

Dini konularda hizmet vermek bazı hassasiyetler isteyebilmektedir. Bu hassasiyetleri en iyi şekilde yerine getiren dini hizmet sektörleri ise kısa sürede başarı yakalama fırsatını elinde bulundurmaktadır. Uluslararası alanda cenaze işlemlerinin hizmetini yapan Şentaş Cenaze Hizmetleri de aynı şe

detaylar

İstanbul, Arnavutköy

0 507 696 9324
25 Mayıs 2017
Mehmet ÇETİN - Firma Sahibi / Ortağı

İstanbulmezartaşi.com olarak yakınlarının mezarlıklarıyla ilgilenemeyen fakat onların bakımsız mezarlıklarından şikâyetçi olan kardeşlerimizi bu dertten kurtarmak için yaptığımız mezar onarım ve yapım olanaklarımızı sizin için en iyi şekilde kullanabiliriz.

detaylar