• Rss
  • Sitemap

Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ankara Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ankara, Çankaya

  • Telefon
  • Email

1975 yılında Ankara’nın Çankaya bölgesinde ilk kurulmuş evden eve nakliyat Ankara firmaları arasında Atakan Nakliyat ismine sahip Ankara eşya taşımacılığı firmasıyız. Atakan ve Ailesi tarafından kurulmuş olan şirket grubu – ANKARA – ÇANKAYA – merkezli olarak Atakan evden eve nakliyat, LTD – ŞTİ unva

Firma Hakkında

Ankara'da oturduğunuz evden taşınmayı düşündüğünüz herhangi bir gün içinde Ankara eşya taşımacılık firmaları ile Ankara'nın herhangi bir semtinden başka bir semtine veya aynı semt içinde evinizde bulunan ev eşyalarınızı taşıtmak için Ankara’da kurumsal olan Ankara evden eve nakliyat firmaları ile ev eşyalarınızı gönül rahatlığı ile ister şehir içi nakliyat, ister şehir dışı nakliyat, ister asansörlü nakliyat veya ofis büro taşıma gibi eşya taşımacılık hizmetlerinden en güvenli ve garantili bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ankara’da bireysel kişiler tarafından önerilen referansları bol olan ve Ankara’da herkesin bildiği tavsiye edilen kaliteli hizmet veren Ankara şehir içi evden eve nakliyat firmaları arıyorsanız eğer Ankara’dakiler için en iyisinin hem şehir içi nakliyat işlerinde, hem şehir dışı nakliyat işlerinde, hem asansörlü nakliyat işlerinde, hemde Ankara evden eve nakliyat firmaları topluluğunda kaliteli eşya taşıma ve asansörlü eşya taşıma hizmetleri ile en iyi Ankara nakliyat evden eve eşya taşıma firması rahatlıkla biziz diye bilmekteyiz. Ankara’da bulunan Ankara şehir içi evden eve nakliyat firmamızı tercih ederseniz eğer, en uygun şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat fiyatları ile 7/24 hizmet vererek en kaliteli ev taşımacılık hizmeti ile yanınızda olacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Tüm Ankara evden eve nakliyat araçlarımız eşya taşımacılığı için özel olarak dizayn edilmiş olmasından dolayı, rahat bir şekilde eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamış olacaksınız. Şehir içi nakliyat Ankara işlerinizde kaliteli hizmetleri alabileceğiniz Ankara şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat firmamız sayesinde artık eşyalarınız asansörlü nakliyat sistemlerimiz sayesinde güvenilir ellerde en güvenli asansörlü eşya taşımacılık hizmetleri ile eşyaların taşınmasını sağlamanız mümkün olacaktır. Ankara da en etkili ve en kaliteli hizmetleri ile dilediğiniz gibi sadece ev eşyası taşıma değil ofis taşıma, iş yeri taşıma, kamu kurum taşıma, kurumsal taşımacılık işlerinizi de Ankara şehir içi ve şehirler arası nakliyat firmamız ile yaptırmanızın bir hayli kolay olmasından dolayı, güvenle taşınmanız için şehir içi nakliyat firmamıza kayıtlı asansörlü nakliyat sistemleri ile daha hızlı, daha güvenli, taşımacılık işlerinde dahada ideali mümkün olacaktır. Ankara da en kaliteli taşımacılık hizmetleri almak ve böylelikle taşınmanın kolaylıklarını yaşamak artık çok daha ucuz Ankara nakliyat fiyatları ile olmasından dolayı rahat bir şekilde şehir içi nakliyat Ankara için firma ile işlerinizi halledebilirsiniz. Böylelikle eviniz ile birlikte artık ofis taşıma, iş yeri taşıma, kamu kurum taşıma, kurumsal taşımacılık işlerinizi de Ankara şehir içi evden eve nakliyat firmamız ile 7/24 telefon ile bağlantı kurarak istediğiniz gibi her türlü taşınmanızı aynı gün içerisinde halledebilirsiniz. 

Detaylar

Eklenme Tarihi
28 Kasım 2017
Kategori
Ulaşım Ve Taşımacılık & Evden Eve Nakliyat
Faks
0312 436 7561
Web
www.ankaraevdeneveasansorlunakliyat.com
Adres
Seyran Caddesi, 57/A, Çankaya, Ankara
Yetkili
İlhan Çakmak (Müdür) & Cep: 0532 475 4150

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Kayseri, Melikgazi

0538 054 38 04
07 Ocak 2019
İlhan Çakmak - Müdür

Asansörlü Taşımacılık Hakkında... Tecrübeli çalışan kadrosu ve uzun süren sektör deneyimi sayesinde firmamız Kayseri asansörlü taşıma .

detaylar

İstanbul, Arnavutköy

08503020334
04 Aralık 2018
İlhan Çakmak - Müdür

Firmamız 1984 yılından günümüze kadar başarılı bir geçmişe sahiptir ve günümüzde’de kaliteli nakliyat çözümleri üretmeye ve geliştirmeye devam etmekte

detaylar

Ankara, Çankaya

03124461929
02 Kasım 2018
İlhan Çakmak - Müdür

Çankaya nakliyat olarak esas olarak hizmete başladığımız ve adını taşıdığımız ilçede kaliteli hizmet sunarak bölge halkının gözünde güvenilir.

detaylar