Beylikdüzü Halı Yıkama Maya Temizlik

0539 380 48 46 ebeylikduzuhaliyikama@gmail.com
İstanbul, Beylikdüzü

Maya HalıTemizlik, temizlik pazarındaki diğer firmalardan çok farklı olarak, tesislere uygun komple temizlik hizmetlerini özenle ve iletişimi destekleyen danışmanlı sevisleri ile gerçekleştirmektedir.

Ekiplerin gerek müşterilerle olan iletişiminin gerekse kendi aralarında gerçekleşen bilgi akışlarının güçlü olması büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda değerlendirilecek olduğunda firmamız Maya halı yıkama firmaları arasında ön plana çıkmaktadır.

Ekiplerimiz tüm müşterilerimize güler yüzlü ve problem çözme amaçlı yaklaşmakta, tüm süreçleri olanca şeffaflığı ile yürütmektedirler. Tüm süreçlerde hijyen ilk sıraya konularak işlemler gerçekleştirilmektedir. Memnun müşterilerin en etkili marka imajı olduğunun bilinci ile farklı temizleme işlemlerini de bünyesine katmayı planlamaktadır.

Halı Yıkama

Halıların ilk günkü gibi temiz kullanılmasına olanak tanımak ve sağlıklı bir alan yaratmak için, profesyonel beylikdüzü halı yıkama büyük öneme sahiptir. Özellikle gözle görülmeyen mikroorganizmalar ve bakteriler, ev ortamında insan sağlığını önemli derecede tehdit eder. Bunun önüne geçebilmek için ise aşamalı olarak doğru ekipman üzerinden, profesyonel bir temizliğin yapılması gerekmektedir.

Eklenme tarihi: 09 Aralık 2019

Yorumlar (0)

Bu firmaya henuz bir yorum yapılmamış!
Yorum Yaz
Firmaya Mesaj Gönder