Çeşit Mensucat

0212 4267171 info@cesit.com
İstanbul, Küçükçekmece

Kuruluş amacı üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizdeki balıkçılık ve güvenlik sektörüne hizmet etmek olan Çeşit Mensucat A.Ş., Yönetimdeki 2. kuşağın bilgi birikimi, 3. kuşağın dinamizmi ve konusunda uzman ekibi ile müşteri memnuniyetini her daim öncelikli tutmayı hedefler.

VİZYONUMUZ

Balıkçılık malzemeleri ile avcılık sektöründe, ShieldNets markası ile güvenlik ve koruma amaçlı farklı ağ kullanım alanlarında pazarın ilk tercih edilen markası olmak

MİSYONUMUZ

Çalışanlarımızın gelişimi ve katılımı ile sürekli olarak balıkçılık malzemeleri pazarının ve ağın kullanıldığı tüm diğer alanlarda, çözüm odaklı olarak beklentilerini aşmak, paydaşlarımıza yüksek kazanç sağlamak ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çeşit Mensucat A.Ş, müşteri beklentilerindeki değişimleri sürekli izleyen ve doğru olarak tespit eden, bu beklentilere eksiksiz ve hatasız karşılık vermeyi amaçlayan, müşteri memnuniyetini önemseyen, yasal şartlara uyum sağlayarak, Kalite Yönetim Sistemine önem veren ve sürekli gelişmeye açık bir kuruluştur. Amaç ve bağlamına yönelik hedeflerini geliştirir.

KALİTELİ İŞLETME HEDEFİMİZ

Hammadde alımı ve depolama dahil tüm zincirde “ilk defada ve her zaman doğru” prensibine uygun işletme ve yönetim anlayışı uygulamaktır. Bu amaçla uygunsuzlukların tespitine ve uygunsuzluğun önlenmesi için düzeltici faaliyetlerin aksatılmadan yerine getirilmesine önem verilir. 

KALİTELİ TASARIM HEDEFİMİZ

Yeni bir ürün geliştirirken müşteri beklentisine en uygun kalite ve mümkün olabilecek en düşük maliyetteki üründe meydana gelebilecek uygunsuzlukları önceden görmek ve önlemektir.

HATALARA ANINDA VE SİSTEMLİ MÜDAHELEMİZ

Uygunsuzlukları doğru zaman ve aşamada saptamak ve sürekli kalite gelişmesi amacıyla izlemektir. Belirlenen hedeflerin dışına çıkan sapmalarda düzeltici önleyici faaliyetleri başlatmak ve izlemektir.

Eklenme tarihi: 02 Ekim 2020

Firmanın Haritadaki Konumu

Yorumlar (0)

Bu firmaya henuz bir yorum yapılmamış!
Yorum Yaz
Firmaya Mesaj Gönder