• Rss
  • Sitemap

Çobankaya Köyü Derneği

Çobankaya Köyü Derneği

İstanbul, Sarıyer

  • Telefon
  • Email

 

Zamanın ilerlemesi ile insanlar arası iletişim de farklı ve başka boyutlara dönüşebilmiştir. Eskiden çok yakın iletişimler daha kolay sağlanırken, zamanın iş sıkıntısı ve yoğunluğundan dolayı bu tür yakınlaşmalar daha zor bir hale gelmiştir. Çobankaya Köyü Derneği de bu açıdan köy hal

Firma Hakkında

 

Zamanın ilerlemesi ile insanlar arası iletişim de farklı ve başka boyutlara dönüşebilmiştir. Eskiden çok yakın iletişimler daha kolay sağlanırken, zamanın iş sıkıntısı ve yoğunluğundan dolayı bu tür yakınlaşmalar daha zor bir hale gelmiştir. Çobankaya Köyü Derneği de bu açıdan köy halkını birbirine daha sıcak ve daha yakın tutmak amacı ile bir oluşum haline girmiş ve bu işi başarı ile de gerçekleştirmiştir.

 

Bu durum da elbette ki tüm halkın hoşuna gitmiştir.  Ali eser, Lütfü Çelik, Celal Ertan, Cemal Topbaş, Harun Bilir, Hasan Karadağ ve Mehmet Demir’in ilk kurucu üyeleri olarak yer aldığı derneğin denetmenliğini ise Mustafa Dur, İbrahim Eser ve Bilal Doğan yapmaktadır.

 

 

2006 yılında kurulmuş olan dernek kısa sürede amacına ulaşmış ve sıcak birlikteliğin temellerini yeniden atmayı başararak Çobanköylü vatandaşları bir araya getirmeyi başarmıştır.

Detaylar

Eklenme Tarihi
25 Mayıs 2017
Kategori
Dernekler & Yardım Dernekleri
Faks
-
Web
www.ilgincobankaya.org.tr/
Adres
PTT Evleri Yavuz Sultan Selim Caddesi No:89 Sarıyer
Yetkili
Çobankaya (Diğer) &

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Firma bulunamadı!