• Rss
  • Sitemap

Ankara Iş Adamları Derneği (Ankiad)

Ankara Iş Adamları Derneği (Ankiad)

Ankara, Çankaya

  • Telefon
  • Email

Sektör anlamında gerekli desteği göremese de dernekler de bir sektör olarak sayılmıştır. Birçok kişinin haklarını en iyi şekilde koruyan ve yöneticilik görevini üstlenen topluluk olarak bilinen dernek ve birlikler de kendi başına bir sektör olarak adını duyurabilmiştir. Bunlardan Ankiad, yani An

Firma Hakkında

Sektör anlamında gerekli desteği göremese de dernekler de bir sektör olarak sayılmıştır. Birçok kişinin haklarını en iyi şekilde koruyan ve yöneticilik görevini üstlenen topluluk olarak bilinen dernek ve birlikler de kendi başına bir sektör olarak adını duyurabilmiştir. Bunlardan Ankiad, yani Ankara İş Adamları Derneği’ne bakıldığı zaman ne kadar büyük bir görev sürdürüldüğünü görmek mümkün olabilmektedir.

 

Sonuç olarak bu kadar iş adamının bir dernek vasıtası ile toplanıyor olması ve buradan alınan kararlar ile sektörlerin yürütülüyor olması, dernek ve birliklerin de ne kadar önemli sektörler olduğunu ortaya koymaktadır. Ankara iş adamları derneği de aynı şekilde büyük bir görev üstlenmekte ve bunu laiki ile yerini getiren, sektörün gelişen derneklerindendir. 2010 yılında kurulmuş olan Ankara İş Adamları Derneği, birçok sektörden iş adamını bir araya getirerek önemli kararlara imza atan bir kuruluş olarak faaliyetine devam etmektedir.

Detaylar

Eklenme Tarihi
25 Mayıs 2017
Kategori
Dernekler & Birlikler
Faks
0-312-4257476
Web
www.angiad.org.tr/
Adres
Konur2 Sokak 64/1
Yetkili
Bülent Aktan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür) & Cep: 0-554-4433630

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Firma bulunamadı!