• Rss
  • Sitemap

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama

İstanbul, Bayrampaşa

  • Telefon
  • Email

İstanbul Halı Yıkama; Firmamız Avrupa'nın en çok tercih edilen Sağlıklı Temizlik Yöntemini Sunuyor. Sıcak Karbonatlı Temizleme yöntemi ile, Tanışın

Firma Hakkında

İstanbul Halı Yıkama

Halı Yıkama Firmamız ChemDry Halı yıkama, Dünyaca ünlü bir marka olan ChemDry Yerinde Halı, Koltuk, yıkama Firmasının Türkiye Dispiritörüdür..Türkiye”de Yeşil Sertifikalı Kimyasal içermeyen İnsan Sağlığına zararsız ürünlerle temizlik yapan tek firmadır.

Avrupa”nın Tüm ülkelerinde kendini Sağlıklı temizlik konusunda kanıtlamış olan ChemDry Halı yıkama, Avrupa”daki Büyük Halı Üretici Firmalar tarafından tavsiye edilmektedir. Türkiye”de İstanbul, İzmir ve Ankara”da hizmet veren ChemDry çok yakında Bursa halı yıkama olarak sizlere hizmet vermeye başlayacaktır.

Kurumsal Yıkama hizmeti veren nadir firmalardan biri olan, ChemDry İstanbul Halı Yıkama Cami Halısı Yıkama, Ofis Halısı Yıkama, Sinema Halı Yıkama gibi büyük ölçekli halıları Birkaç saat içerisinde Sağlıklı ve Derinlemesine Temizler.

Halıfleks Temizliği, Yat Temizliği Gibi Bir çok Çeşitli Alanda Derinlemesine ve Sağlıklı Temizlik Yapabilen ChemDry Halı yıkama, Firmamıza yukarıdaki telefon numaralarından, ulaşabilirsiniz.

ChemDry İstanbul Halı Yıkama, Sağlıklı Günler Diler.

Detaylar

Eklenme Tarihi
11 Nisan 2019
Kategori
Hizmet & Halı Yıkama
Faks
-
Web
www.istanbulyikamaci.com
Adres
Demirkapı caddesi No 144 Vatan Mahallesi Bayrampaşa / İstanbul
Yetkili
Yücel (Müdür) & Cep: 05541507505

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Mersin, Erdemli

05428345653
07 Nisan 2019
Yücel - Müdür

Erdemli Koltuk Yıkama, Mersin-Erdemli-Silifke arası hizmet veren profesyonel koltuk yıkama firmasıdır.

detaylar

Ankara, Çankaya

03124819468
22 Ocak 2019
Yücel - Müdür

Bingo Halı Yıkama Ankara, 0312 481 94 68 Çankaya, Mamak, Dikmen Fabrikası

detaylar

Ankara, Altındağ

03123178495
19 Ocak 2018
Yücel - Müdür

Çetinkaya Halı Yıkama olarak Çankaya, Altındağ, Mamak, Yenimahalle, Keçiören ve Pursaklar ilçelerine halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti sunmaktadır.

detaylar