• Rss
  • Sitemap

Seksiyonel Kapı Tamiri

Seksiyonel Kapı Tamiri

İstanbul, Ümraniye

  • Telefon
  • Email

Tecrübeli kadrosuyla sektöründe ilklere imza atan bir firma olmuştur.

Firma Hakkında

Seksiyonel Kapı Tamiri olarak ;

Tecrübeli kadrosuyla sektöründe ilklere imza atan bir firma olmuştur. Kalite anlayışından taviz vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı hedef edinmiş, Özellikle ;

garaj kapisi, otomatik garaj kapisi , otomatik otopark sistemleri ,  seksiyonel kapı , otomatik fotoselli kapı, otomatik kapi tamiri, otomatik bahçe kapısı, otomatik kapi motoru, otomatik kapı sistemleri , otomatik kapı servis konularında başarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Amacımız;

Seksiyonel Kapı ,Bulunduğu bölgeyle sınırlı kalmayıp ülke içinde ve dışında, Seksiyonel kapı ve otomasyon sistemlerini yaygınlaştırarak makro ekonomi içerisinde yer alan küçük veya büyük ölçekli tüm işletmelerin sistemlerini tanımasını sağlamaktır.

Detaylar

Eklenme Tarihi
30 Nisan 2019
Kategori
Yapı & İnşaat & Kapı & Pencere
Faks
02120000000
Web
www.seksiyonelkapitamiri.net
Adres
Necip Fazıl Mah. Mazhar Sok.3/A
Yetkili
Ayhan Sancar Barlaz (Sahibi) & Cep: 05327860155

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

İstanbul, Çekmeköy

0 216 335 0336
19 Mart 2019
Ayhan Sancar Barlaz - Sahibi

2014 yılında firmamıza yenilikçi çözümler üretmek ve kurumsal yönetim anlayışını en üst düzeye taşımak adına geniş kapsamlı yeni bir yapılanma projesi başlatılmıştır.

detaylar

İstanbul, Esenler

02124621085
13 Mart 2019
Ayhan Sancar Barlaz - Sahibi

Marmara kapı , otomatik kapı sektöründe 10 yıl tecrübe ile 2011 yılında iş hayatına başlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etme

detaylar

İstanbul, Bağcılar

16 Temmuz 2018
Ayhan Sancar Barlaz - Sahibi

Otomatik kepenk işyerleri, mağaza ve depolarınız için hırsızlık olaylarına karşı alınmış tedbirlerin en güvenli ve kesin olan çözümüdür. Mekanınızı akşam kapatıp gittiğinizde içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın. Otomatik Kepenk, Kepenk ve Panjurda yılların tectübesi.

detaylar