• Rss
  • Sitemap

Ankara İkinci El Eşya

Ankara İkinci El Eşya

Ankara, Yenimahalle

  • Telefon
  • Email

Ankara ikinci el eşya en iyi fiyatlarla biz alıyoruz. Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ikinci el eşyalarınızı almamı

Firma Hakkında

Ankara ikinci el eşya en iyi fiyatlarla biz alıyoruz. Eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ikinci el eşyalarınızı almamızı sağlayabilirsiniz. Ankara’da yüksek fiyatlarla ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.

Ankara İkinci El Eşya Satmak İstiyorum ?

Ankara ‘nın bütün semtlerinde bulunan komple ve parça halinde mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya her nevi ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. İkinci el eşyalarınızı satarak yenileri için bir miktar para elde edebilirsiniz. Bu sayede hem uzaklaştırmış hemde yenilerinin finansmanı için yeterli paraya katkıda bulunursunuz.

Ankara İkinci El Eşya Alanlar Arıyorsanız Tam yerine Geldiniz. İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatshap Aracılığı İle numaralarımıza ulaştırabilirsiniz size geri dönüş yapılarak hemen fiyat verilecektir. Eğer bu uygulamayı kullanmıyorsanız bizi telefon numaralarımızdan arayarak eşyalarınız hakkında bilgi verebilirsiniz. Fiyatta anlaşmamız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı nakit olarak alıyoruz. Aynı gün veya sizin belirlediğiniz gün evinizden alıyoruz. Her türlü ev eşyalarınızı, yatak odası takımlarınızı, oturma gruplarınızı, yemek odalarınızı, beyaz eşyalarınızı, halı ve sehpalarınızı, televizyon ve lcdlerinizi, ofis mobilyalarınızı, antika eşyalarınızı, genç odası takımlarınızı, dolap ve bazalarınızı, spor aletlerinizi ve sıfır ambalajında her türlü elektronik eşyalarınızı alıyoruz. Bizi Aramanız Yeterlidir.

Ankara İkinci El Eşya Almak İstiyorum ?

Ankara’da ikinci el eşya almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek mağazamızı ziyaret edebilir eviniz için lazım olan her türlü eşyayı alabilirsiniz. Satışlarımızda adresinize kadar getirerek kurulum yapmaktayız. Tekrar geri satmak istediğinizde de bizi arayabilirsiniz.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim ?

Bize ulaşmanız çok kolay.. Aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarında bize ulaşabilirsiniz. Eşya satmak istiyorsanız whatshapp aracılığı ile bize resim gönderirseniz size fiyat vermemiz daha kolay olacaktır. Ancak bu uygulamaları kullanmıyorsanız. Adresinize gelerek fiyat verebiliriz.

Detaylar

Eklenme Tarihi
10 Mayıs 2019
Kategori
Mobilya & Ev Mobilyası
Faks
-
Web
www.ankaraikincielesya.biz
Adres
Demetevler Mah. 7. Cadde 19/A
Yetkili
Murat Gürbüz (Yönetici) & Cep: 05354543124

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Bursa, İnegöl

05467157616
19 Mart 2019
Murat Gürbüz - Yönetici

Mobilyaninegol, inegöl mobilyası ürünlerini Türkiye'ye ulaştırmaya devam ediyor...

detaylar

Bursa, İnegöl

02247111910
19 Aralık 2018
Murat Gürbüz - Yönetici

Her Zevke Uygun Sandalye Modelleri

detaylar

İstanbul, Pendik

02163929368
13 Aralık 2018
Murat Gürbüz - Yönetici

Mobilyaları aynı zamanda mağazamızda inceleyebileceğiniz .Online Mobilya Mağaza

detaylar