• Rss
  • Sitemap

Teknik Paten Havalandırma & Klima

Teknik Paten Havalandırma & Klima

İstanbul, Beyoğlu

  • Telefon
  • Email

Teknik Paten Havalandırma 1998 yılında kurulmuş havalandırma ve klima sektöründe hizmet veren bir firmadır.

Firma Hakkında

Havalandırma sistemlerini, her türlü mekana ve işyerine kurmaktayız. Yüksek talep gelen mekan türlerinden bazıları : cafe, restaurant, otel, lokanta, kahvehane, boyahane, otopark ve ofis olarak sayılabilir. Hatta ev havalandırma sistemleri de havalandırma hizmet alanlarımızdandır. Havalandırma sistemlerinin imalatını ve montajını kendi ekibimiz ile kendimiz üstlenmekteyiz. Havalandırma fanı seçimi ve havalandırma kanalı ölçümlerini yapıp hesaplama sonucu belirlemek için ücretsiz ön keşif hizmetimiz de bulunmaktadır. Ön keşif hizmetimiz İstanbul içi için ve belli mekan türleri için geçerlidir.

Özellikle restaurant, otel ve cafe gibi gün içinde yoğun olarak yemek ve içeceklerin hazırlandığı ortamlarda yoğun koku ve dumanlar havalandırma sistemleri ile dışarı tahliye edilir ve içeriye temiz hava aktarılır. Bu yerlerdeki havalandırma kanallarının temizlikleri ve bakımları periyodik olarak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Benzer şekilde klima bakım ve temizliği için de sayısız hizmet verdik bugüne kadar. Klima servisimiz içinde yer alan klima bakımı ve klima temizliği hizmetlerimiz profesyonel olarak ve itina ile gerçekleştirilmektedir.

Klima temizliğinde ve havalandırma kanalı temizliğinde kullandığımız temizlik ilaçları sağlığa zarar vermeyen ama temizliği en iyi şekilde yapan özel temizleme solüsyonudur. Diğer malzemeler ile birlikte tam bir temizlik sağlanmaktadır. Gaz kontrolleri yapılıp eksiklik varsa gaz takviyesi de yapılmaktadır. Ayrıca klima temizliğinde iç ünite ve dış üniteler haricinde pervanelerin de temizliği ayrıca yapılmakla birlikte kolay temizlenemeyen alanlar da özel olarak temizlenip bakımı yapılmaktadır. Soket bağlantıları ile kablo bağlantıları kontrol edilerek klimaların etkin çalışması önünde engel olabilecek veya klimaların ömrünü kısaltabilecek her nokta titizlikte analiz edilip duruma göre çözüme tarafımızdan kavuşturulmaktadır.

Klima servisi hizmetlerimizi İstanbul’un 39 ilçesinin her mahallesine götürüyoruz. Gün içinde hızlıca hizmet verdiğimiz yerler başlıca : Beyoğlu, Sarıyer, Cihangir, Beşiktaş, Ortaköy, Şişli, Osmanbey, Mecidiyeköy, Kağıthane, Göktürk, Eyüp, Nişantaşı, Tarabya ve Etiler diye sıralayabiliriz. Bu ilçe ve semtlerin hepsine gün içinde klima bakımı, klima temizliği, klima montajı ve klima satışı (ikinci el klima satışı dahil) hizmetleri vermekteyiz. Tüm bunların fiyat ve ayrıntılarını mobil telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Detaylar

Eklenme Tarihi
29 Mayıs 2019
Kategori
Yapı & İnşaat & Isıtma-Soğutma
Faks
-
Web
www.teknikpatenhavalandirma.com
Adres
Altın Bakkal Sokak N:4/A Tarlabaşı - Beyoğlu 34435
Yetkili
Alihan Temuçin (Teknik Servis - Yönetim) & Cep: 0532 451 34 16

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

İstanbul, Ataşehir

02163150062
02 Nisan 2019
Alihan Temuçin - Teknik Servis - Yönetim

Uzman kadromuz ile Vrv projelerinde keşif,proje çizimleri, montaj uygulamaları, bakım arıza onarım sistemlerin ilk çalıştırması hizmetini vermektedir

detaylar

İstanbul, Üsküdar

05444215520
20 Şubat 2019
Alihan Temuçin - Teknik Servis - Yönetim

Havalandırma kanalı imalat ve montajı Menfezler.Emici ve üfleyici menfezler.Karapetek menfezleri.Darkasa banyo panjurları.Geniş kasa dış cepe panjurla

detaylar

İstanbul, Ümraniye

0 536 963 7398
22 Kasım 2018
Alihan Temuçin - Teknik Servis - Yönetim

TEMİZ KALICI HAVALANDIRMA VE BACA SİSTEMLERİ

detaylar