• Rss
  • Sitemap

HİPAŞ SHOP

HİPAŞ SHOP

İstanbul, Başakşehir

  • Telefon
  • Email

Farklı Tasarım ve Kapasitelere Sahip, Dayanıklı Plastik Kasalar,Esd İletkenli Ürünler,Çekmeceli Kutular,Plastik Paletlere hızlı gönderim ve uygun fiya

Firma Hakkında

Hipaş Plastik  Kalitesiyle - Online Alışveriş 

Firmamız 1978 yılında HİLAL PLASTİK olarak İSTANBUL Süleymaniye'de Plastik Çekmeceli Kutu imalatı ile Sektörde faaliyete başlamıştır. Her zaman ilk ve kaliteli ürünler üretmeyi hedefleyerek kısa zaman içinde büyüyerek yerine sığmamış önce Terazidere'ye daha sonrada İkitelli Organizedeki fabrikasında imalatına   Hİ-PAŞ   PLASTİK  olarak  devam  etmiştir.  2004 yılında  İkitelli  Organizede  2.  Modern Üretim tesisiyle faaliyete geçmiştir. 2009 'da İSTOÇ Showroom hizmete girmiştir. Yeni hedefimiz 13 500 m2' lik yeni fabrika ve makina parkımızı  faaliyete geçirmektir.


Firmamız yeni mamul ürünleri kullanıcıdan gelen talepleri değerlendirerek veya dünyadaki yenilikleri takip ederek tüketiciye uygun nitelikte artık internet ortamında hipasshop.com üzerinden satışa sunmaktadır.

 

İnternetten Al , Kapıda Öde ! 

 

Hipasshop.com ödeme seçeneklerinde kredi kartı , havale,eft gibi güvenli ödeme sistemlerinin yanı sıra internetten siparişlerinizin ödemesini kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile rahatlıkla ödeyebilirsiniz. 

 

Detaylar

Eklenme Tarihi
29 Mayıs 2019
Kategori

Notice: Undefined variable: cattitle2 in /home/firmazon/public_html/single.php on line 160
& Alışveriş
Faks
-
Web
www.hipasshop.com/
Adres
Süleyman Demirel Bulvarı 23. Cad. Heskop San. Sit. S.1 Blok Z:1-2 İkitelli Org. San. Başaksehir-İSTANBUL
Yetkili
NAZIM EKŞİ (E TİCARET YÖNETİCİSİ) & Cep: 05496281040

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Firma bulunamadı!