• Rss
  • Sitemap

İSTANBUL EMLAK BÜROSU

İSTANBUL EMLAK BÜROSU

İstanbul, Beykoz

  • Telefon
  • Email

İSTANBUL EMLAK BÜROSU Yaşam biçimi sunuyoruz...

Firma Hakkında

İSTANBUL EMLAK BÜROSU

Yaşam biçimi sunuyoruz...

Beykoz, Turkiye’nin en dinamik emlak piyasalarından birisidir. Beykoz’da ev, arsa veya villa araştırması yapiyorsanız en iyisi Beykoz emlak sektöründe uzmanlaşmış bir isimle çalışmaktır. Bütün Beykoz civarı Polenez mah, Cumhuriyet mah, İshaklı, Hüseyinli, Sırapınar, Koçullu, Öğümce, Göllü, Bozhane, Riva, Mahmut Şefket Paşa, Alibahadır, Ömerli, Reşadiye, Alemdağ, Ağva, Şile ve mahalleleri dahil olmak üzere villa, daire ve arazi konusunda ihtisas sahibi bir firmayız.

Eğer villa ve daireden ziyade yatırım amaçlı emlak alışverişi düşünüyorsanız, bunu en etkili şekilde firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Amacımız Beykoz ve İstanbul emlak piyasası hakkında sizleri bilgi sahibi yapmaktır. Hayalini kurduğunuz ev veya villa konusunda yardıma ihtiyacınız mı var?

Bize ne aradığınızı söyleyin, biz bütün kaynaklarımızı kullanarak, ilgilenebileceğiniz daire veya villanın fotoğrafları ile birlikte, çevresi ile ilgili detaylı bilgileri de toparlayıp size uygun bir rapor halinde sunalım.

Arsanızı veya villanızı satmayı mı düşünüyorsunuz? Sizin beklentilerinizi öğrendikten sonra satışa kadar her aşamada size rehberlik hizmeti sunalım.

Siz bizim için değerlisiniz, sizinle iş yapmaktan memnuniyet duyarız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Herhangi bir sorunuz veya projelerimizle ilgili bir bilgi almak isterseniz lütfen bizimle ( 0544 664 53 53 ) telefonla irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Emlak Bürosu, yaşam biçimi sunuyoruz...

VİZYON

Vizyonumuz;

Temel değerlerimiz doğrultusunda kurumsal emlak sektöründe güvenilir ve lider bir marka olmak

Bunu başarmak adına hizmetlerimizi sadece gayrimenkul alım, satım ve kiralama ile sınırlandırmayıp kendimizi daima geliştirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

MİSYON

Misyonumuz;

Müşterilerimizi, en güvenilir, en gelişmiş ve en yüksek performanslı hizmeti vererek, kaliteli yaşamı hissedebilecekleri gayrimenkul sahibi yapmak. Temel Değerler; Her zaman güvenilir olmak, iş ahlakı ve dürüstlük ilkelerine uygun hizmet vermektir.

 

HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Hizmeti,

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti,

Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti,

Cep:(0544) 664 53 53

 

 

 

Detaylar

Eklenme Tarihi
01 Haziran 2019
Kategori
Hizmet & Emlak & Gayrimenkul
Faks
-
Web
-
Adres
İshaklı Mah.Bozhane Yolu No:2/A Beykoz /İSTANBUL
Yetkili
Resul (Sahibi) & Cep: 05446645353

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Ankara, Yenimahalle

03123345462
30 Nisan 2019
Resul - Sahibi

Can Grup Gayrimenkul Yatırım A.Ş Ankara genelinde her türlü gayrimenkul , alım ,satım, kiralama işlemlerinde sizlerin yanında olmaktan gurur duyar

detaylar

Kocaeli, Gebze

08503025461
28 Kasım 2018
Resul - Sahibi

İnternette bulunan bir emlak sitesi ziyaret edilerek emlak ilanları incelenebilir, emlakçı ve ev sahipleri ile iletişim kurulabilir. Emlak siteleri mo

detaylar

İstanbul, Ümraniye

444 93 83
01 Ekim 2018
Resul - Sahibi

Eşya depolama, kiralık depo ve ev depolama hizmetleri için en doğru adres www.edepola.com, Avrupa ve Anadolu yakasında depolama hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

detaylar