• Rss
  • Sitemap

Fakro

Fakro

İstanbul, Sultanbeyli

  • Telefon
  • Email

Çatı merdiveni, merdiven kapakları ve merdiven aksesuarları bizde bulunmaktadır.

Firma Hakkında

İhtiyaç duyduğunuz çatı merdiveni için evinizde ne kadar alana sahip olduğunuza bağlıdır. Örneğin alan bir sorunsa, katlanamayan ve bir çatı katındaki ambarda saklanamayan sabit bir çatı katı merdiveni almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda, katlanabilir bir çatı merdiveni veya potansiyel olarak metal asma kat merdiveni merdivenlerimizden biri almaya değer.

Çatı katı merdivenlerimizin bir kısmı size ek güvenlik için ekstra tırabzan takma seçeneği sunarken bazılarında tırabzan takılı olarak gelir. Örneğin, sabit çatı katı merdivenlerimizden bazıları standart olarak tırabzanlarla gelmez. Bunların isteğe bağlı bir ekstra olarak eklenmesi gerekir. Emin değilseniz, sadece ürün açıklamasını kontrol edin, bu size ne olacağını söyleyecektir.

Korkuluklarda olduğu gibi, tüm çatı merdivenlerimiz standart olarak kapakla gelmiyor. Sahada, kapaklarla birlikte gelen tüm çatı merdivenlerini gösteren bir kategori var, o yüzden oraya gitmek en iyisidir. Ayrıca, tavan açıklığınıza uyacağından emin olmak için, tavan kapağının boyutu için ürün açıklamasını kontrol etmeye değer olabilir. Ahşap merdivenler söz konusu olduğunda bunlar ya sabit ya da yerden tasarruf amacıyla, genellikle döşeme kapağına düzgünce katlanırlar. Gerçekten, merdivenin hangi uygulama için gerekli olduğuna ve ne tür alan kısıtlamalarına sahip olacağınıza bağlıdır.
 

Detaylar

Eklenme Tarihi
08 Mayıs 2019
Kategori
Yapı & İnşaat & Yapı Malzemeleri
Faks
0216 498 89 81
Web
www.fakro.gen.tr
Adres
Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no: 9
Yetkili
Fakro (Sahibi) & Cep: 0 533 966 2857

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

İstanbul, Küçükçekmece

02124945130
19 Mayıs 2019
Fakro - Sahibi

Cafe,Restoran,Villa Bahçeleri, Teras katları ve isteğe bağlı tüm yaşam alanları için otomatik pergola üretimi ve montajı yapmaktayız.

detaylar

İstanbul, Sancaktepe

0 216 706 4530
23 Ekim 2018
Fakro - Sahibi

2006'dan günümüze güven inşa eden güler yüzlü ekibi ve edindiği tecrübe ile siz müşterilerine hizmet vermeye devam eden kurumsal bir firmayız.

detaylar

İstanbul, Büyükçekmece

05323089100
16 Ağustos 2018
Fakro - Sahibi

GeoSistem Bilgisayar ve Ölçme Teknolojileri 2014 yılından beri faaliyette olan, Ölçme teknikleri ve teknolojileri üzerinde faaliyet göstermektedir.

detaylar