• Rss
  • Sitemap

Epoksi

Epoksi

Ankara, Yenimahalle

  • Telefon
  • Email

Epoksi zemin kaplama sistemleri, Poliüretan zemin kaplama sistemleri, Poliüretan enjeksiyon ile su yalıtımı ve Polyurea ile izolsyon konusunda kaliteli hizmet ve uzman ekiplerle daima profesyonel işçilik veriyoruz

Firma Hakkında

Zemin ve yalıtım alanında yılların getirdiği tecrübe birikimi ile profesyonelliği birleştiren hizmet anlayışını benimseyen Epoksi Ankara, 2004 yılında elde ettiği başarılı çıkışı ile zemin kaplama ve yalıtım hizmetleri sektörünün lider firması haline gelmiştir.

 

Yapmış olduğu hizmetlere her geçen gün yenisini ekleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan, yetişmiş profesyonel ekipleri ile, daima en kaliteli hizmeti ve ürünü, en uygun fiyata sunmayı kendine hedef edinmiştir.

 

Hedefleri doğrultusunda, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği işlerinde teknolojik gereksinimleri de yakından takip etmekte olan firmamız, günümüz teknolojisi ile müşterilerine doğru ürünü, doğru uygulama ile sunmaya özen göstermektedir.

Her işte olduğu gibi zemin kaplama ve yalıtım işlerinde de yetersiz, tecrübesiz ve kısa süreli firmalar ile karşılaşılmaktadır. Epoksi Ankara, aşağıda belirtmiş olduğu işler ve referanslarından aldığı güç ile, yapacağı işlerde güvenin esas anlamını göstermektedir. Bizimle çalışan kurum veya kişilerin olumlu görüşleri bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Siz de bizimle çalışmak isterseniz, iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Detaylar

Eklenme Tarihi
11 Mart 2018
Kategori
Yapı & İnşaat & İzolasyon
Faks
-
Web
epoksiankara.com
Adres
1201. Sokak No:115 Ostim
Yetkili
Rıdvan YAMAN (Yönetim) & Cep: 05466146447

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

İstanbul, Sultanbeyli

0 216 498 89 81
15 Ekim 2018
Rıdvan YAMAN - Yönetim

Ses yalıtımı uygulamaların da mekanda keşif yapılıp ardından uygulama modelide oluşturmaktayız. Yapıların yalıtımsızlık durumuna göre ses yalıtım çalışmaları değişiklik gösterebilir.

detaylar

İstanbul, Sultanbeyli

02166651332
29 Haziran 2018
Rıdvan YAMAN - Yönetim

SES YALITIMI AKUSTİK DÜZENLEME SES KAYIT STÜDYOSU HOBİ ODASI HOME OFİS HOME SİNEMA TOPLANTI SALONLARI ÇAGRI MERKEZİ SES NERDE BİZ ORDA

detaylar

İstanbul, Sultanbeyli

02165921884
24 Ocak 2018
Rıdvan YAMAN - Yönetim

Sena Akustik, ses izolasyon,ses yalıtım ve akustik problemlerinize en kaliteli şekilde çözüm sunar.

detaylar