• Rss
  • Sitemap

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama

Şanlıurfa, Akçakale

  • Telefon
  • Email

CARWİNGO ŞANLIURFA ARAÇ KİRALAMA ,ŞANLIURFA RENT A CAR ,GAP HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

Firma Hakkında

Şanlıurfa'da Araç Kiralama

Şanlıurfa merkez ofisimizde dakikalar içerisinde aracınızı kiralar ve yola çıkabilirsiniz. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, Kuzeydoğuda Diyabakır ileri ile çevrilmiş peygamberlerler şehridir Şanlıurfa. Şehir merkezinde bulunan ve Hz. İbrahimin ateşe atıldığı yer olarak kabul edilen balıklı gölü ve sabrın timsali olan Eyyüp Peygamer makmını, şehir merkzinden 20 km uzaklıkta bulunan tarihin en eski kalıntılarının bulunduğu Göbekli Tepe' yi, 40 km uzaklıkta tarihin en eski üniversitelerinden birinin kalıntılarının bulnduğu Harran'ı ve 120 km uzaklıkta siyah güllerin tek yetiştiği yer olan batık şehir halfeti' yi gömenizi tavsiye ederiz. Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için Carwingo Rent A Car ekibi olarak Şanlıurfa Merkez ofisimizde bekleriz.

 

 

Alış & Dönüş Bilgileri

 

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

 

Carwingo rent a car, Şanlı Urfa havalimanınında iç ve dış hatlar gelen yolcu salonunda hizmeti vermektedir. Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

 

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

 

Kiralamış olduğunuz aracınızı,Şanlı Urfa havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Carwingo rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Detaylar

Eklenme Tarihi
31 Mart 2018
Kategori
Otomotiv & Araç Kiralama
Faks
-
Web
www.carwingo.com.tr
Adres
Gölgen Mahallesi, GAP Şanlıurfa Havaalanı, 63340 Karaköprü/Şanlıurfa
Yetkili
Kadir Yedikardeş (Genel Müdür ) & Cep: 0553 840 2797

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Diyarbakır, Bağlar

05466685990
16 Ağustos 2018
Kadir Yedikardeş - Genel Müdür

diyarbakır araç kiralama

detaylar

Samsun, Atakum

05305626501
08 Haziran 2018
Kadir Yedikardeş - Genel Müdür

Araç Kiralama Hizmetleri

detaylar

Muğla, Dalaman

0 533 635 5723
25 Mayıs 2017
Kadir Yedikardeş - Genel Müdür

 

Ulaşım ve taşımacılık sektöründe sürekli olarak yeni alanlar ve yeni işler ortaya çıkabilmektedir.  Araç kiralama ve transfer alanı da aynı şekilde ulaşım sektörünün önemli bir alt dalı olarak görünebilmektedir. Birçok kişinin tatil mekânlarına kendi araçları ile gelmiyor olması ve bu

detaylar