• Rss
  • Sitemap

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama

Şanlıurfa, Akçakale

  • Telefon
  • Email

CARWİNGO ŞANLIURFA ARAÇ KİRALAMA ,ŞANLIURFA RENT A CAR ,GAP HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

Firma Hakkında

Şanlıurfa'da Araç Kiralama

Şanlıurfa merkez ofisimizde dakikalar içerisinde aracınızı kiralar ve yola çıkabilirsiniz. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, Kuzeydoğuda Diyabakır ileri ile çevrilmiş peygamberlerler şehridir Şanlıurfa. Şehir merkezinde bulunan ve Hz. İbrahimin ateşe atıldığı yer olarak kabul edilen balıklı gölü ve sabrın timsali olan Eyyüp Peygamer makmını, şehir merkzinden 20 km uzaklıkta bulunan tarihin en eski kalıntılarının bulunduğu Göbekli Tepe' yi, 40 km uzaklıkta tarihin en eski üniversitelerinden birinin kalıntılarının bulnduğu Harran'ı ve 120 km uzaklıkta siyah güllerin tek yetiştiği yer olan batık şehir halfeti' yi gömenizi tavsiye ederiz. Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için Carwingo Rent A Car ekibi olarak Şanlıurfa Merkez ofisimizde bekleriz.

 

 

Alış & Dönüş Bilgileri

 

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

 

Carwingo rent a car, Şanlı Urfa havalimanınında iç ve dış hatlar gelen yolcu salonunda hizmeti vermektedir. Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

 

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

 

Kiralamış olduğunuz aracınızı,Şanlı Urfa havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Carwingo rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Detaylar

Eklenme Tarihi
31 Mart 2018
Kategori
Otomotiv & Araç Kiralama
Faks
-
Web
www.carwingo.com.tr
Adres
Gölgen Mahallesi, GAP Şanlıurfa Havaalanı, 63340 Karaköprü/Şanlıurfa
Yetkili
Kadir Yedikardeş (Genel Müdür ) & Cep: 0553 840 2797

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Malatya, Battalgazi

04223251717
10 Şubat 2019
Kadir Yedikardeş - Genel Müdür

Beşkonaklar rent a car, 2000 yılında Malatya Oto Kiralama olarak kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üz

detaylar

Şanlıurfa, Şanlıurfa

04143151583
24 Ocak 2019
Kadir Yedikardeş - Genel Müdür

2016 , 2017 model manuel , otomatik ve rent a car kaskolu ( %2 muafiyetli ) temiz bakımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

detaylar

İstanbul, Bahçelievler

+90 212 557 27 11
22 Ocak 2019
Kadir Yedikardeş - Genel Müdür

MOBİL SAHNE SİSTEMLERİ OLARAK YİRMİ YILI AŞKIN SÜREDİR HAREKETLİ SAHNE SİSTEMLERİ ÜRETMEKTE, SATIŞINI VE KİRALAMASINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.

detaylar