• Rss
  • Sitemap

xdizayn web tasarım

xdizayn web tasarım

İstanbul, Sultanbeyli

  • Telefon
  • Email

web tasarım

Firma Hakkında

Kaliteli bir Web sitesi yaptırarak müşterilerin sizi kolayca bulmasını sağlayabilirsiniz. Xdizayn Web Tasarım, Web Geliştirme ve Arama Motoru Optimizasyonu gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir. Xdizayn birçok başarılı hikayeler ile geniş bir portföye sahiptir.

Xdizayn projenin büyüklüğüne bakmadan tüm müşterilerine aynı özeni göstermektedir. 10 yıla yaklaşan tecrübemizle tüm projelerimizde yenilikçi fikirlerle en şaşırtıcı çevrimiçi sonuçlar elde etmek için yaratıcı web sayfaları tasarlamaktadır. Bu yenilikçi fikirler bizim pazarda var olmamızı sağlamaktadır.

XDİZAYN.NET İstanbulun kalbinde bulunan bir web sitesi tasarımı ve geliştirme şirketidir. Özellikle İSTANBUL genelinde dünya standartlarında tasarım ve geliştirme çözümleri sunan firmadır. Amacımız uygun fiyatla müşterilerimize olağanüstü ve özel web tasarım hizmetleri sunmaktır.

web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz ile her müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmasına yardımcı olarak beklentilerini karşılamaktayız. Tüm projeleri müşterilerimizin bütçe sınırlamaları içinde en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Xdizayn gelişmiş teknikler ve çözümleri kullanarak karmaşık web sitelerini basit ve kolay şekilde tamamlamaktayız. Bu bizim mükemmelliğimizin göstergesidir..

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalite ve yüksek standartlarile sağlamaktayız.. XDİZAYN "web tasarım" konusunda çalışkan ekibi tarafından ileri teknolojiler kullanılarak yeni zirvelere taşınmıştır.

 

 

Detaylar

Eklenme Tarihi
13 Nisan 2018
Kategori
Bilişim & Web Tasarım
Faks
-
Web
www.xdizayn.net/
Adres
Hasanpaşa Mah. Gişeler(G-1008) Sk. No:3/2 A2 Blok D:38 Byconcept SitesiSultanbeyli / İSTANBUL
Yetkili
murat yeşilyurt (web tasarım) &

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Ankara, Çankaya

03128203803
23 Ekim 2018
murat yeşilyurt - web tasarım

İnisyal Dijital Ajans - Profesyonel web tasarım ve web master hizmetleri

detaylar

İstanbul, Beylikdüzü

08508406121
19 Ekim 2018
murat yeşilyurt - web tasarım

Web tasarım, yazılım, Kurumsal Kimlik, Sosyal Medya, Tanıtım, Pazarlama ve yeni nesil ajans hizmeti vermektedir

detaylar

Tekirdağ, Çorlu

0532 723 8419
25 Mayıs 2017
murat yeşilyurt - web tasarım

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerliyor olması bazı sektörler açısından daha da önemli olabilmektedir. Bu sektörlerden birisi de hiç kuşkusuz basın ve yayın sektörüdür.

 

Sürekli olarak gelişme olmasından dolayı tanıtımları da değişen jenerasyonlara uygun olarak yapmak gereklidir.

detaylar