• Rss
  • Sitemap

CVyolla.com - İş ilanları ve kariyer sitesi

CVyolla.com - İş ilanları ve kariyer sitesi

İzmir, Konak

  • Telefon
  • Email

İş ilanları sitesi, kariyer sitesi, iş arama ve eleman bulma sitesi

Firma Hakkında

CVyolla.com Hakkında

2006 yılından beri faaliyet gösteren CVyolla.com, alışılmış kariyer sitelerinden farklı bir sistemle çalışan bir kariyer sitesidir. Hem iş arayanlar hem işverenler için birçok yenilik getirmektedir. Daha pratik ve hızlı bir sistemle iş arayanlarla işverenleri buluşturmayı amaçlamaktadır.

 

Referanslar

CVyolla.com aracılığıyla, Türkiye'nin her şehrinde, farklı sektörlerde eleman arayan 58.000'i aşkın firmaya CV yollayabilirsiniz. Eleman arayan bazı firmaları https://www.cvyolla.com/eleman-arayan-firmalar sayfasında görebilirsiniz.

 

CVyolla.com'un Getirdiği Yenilikler:

İş arayanlar için getirdiği 3 yenilik şunlardır:

1- İş arayanlar, tercihleri doğrultusunda üye firmalara hızlı başvuru yapabilirler.

2- CV formu doldurarak kalıba girmek yerine; özgürce kendi hazırladıkları CV'lerini (Word, PDF, JPEG vb. bir formatta) seçtikleri işverenlere yollayabilirler.

3- CV, veritabanına girmekle beraber İK yetkilisinin e-posta adresine de gönderilir. İK yetkilisi, tercihleri doğrultusunda gelen CV'leri daha hızlı inceleyip daha hızlı irtibata geçebilir.

 

İşverenler için getirdiği 3 yenilik de şunlardır:

1- İşverenler, aradıkları her pozisyon için ayrı bir ilan ücreti ödemek zorunda kalmazlar. Tek bir üyelik ücreti ile sınırsız sayıda pozisyon için eleman arayabilirler.

2- Üyelik kapsamında tüm CVyolla.com veritabanını inceleme şansı bulurlar. Kontör, kredi vb. bir CV sınırlaması yoktur.

3- Tercihleri doğrultusunda uygun CV'ler her gün e-posta adreslerine gönderilir. İster e-postaya gelen CV'ler arasından ister veritabanında detaylı arama motoru ile CV inceleyebilirler.

 

İş yada Staj Arıyorsanız;

https://www.cvyolla.com/is-ara sayfasından seçeceğiniz firmalara ücretsiz CV yollayabilirsiniz.

 

Eleman Arıyorsanız;

https://www.cvyolla.com/uye-firma-ol sayfasından firma kaydınızı oluşturarak, aradığınız elemanı kısa sürede bulabilirsiniz.

 

CV Örnekleri:

Yeni mezun, stajyer, deneyimli, yönetici, akademik, yaratıcı CV örneklerini Türkçe ve İngilizce olarak https://www.cvyolla.com/cv-ornekleri sayfasında bulabilirsiniz.

 

Kariyer Rehberi:

Mülakat teknikleri, başarılı iş görüşmesi için dikkat edilecek konular, kariyer planlama, yurt dışında kariyer gibi birçok konuda geniş bir bilgi bankasını ve uzmanların yazılarını https://www.cvyolla.com/kariyer-rehberi sayfasında bulabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesapları:

Güncel iş ilanları, iş ararken dikkat etmemiz gerekenler, etkili CV hazırlama tüyoları, başarılı iş görüşmesi için ipuçları gibi konularda her gün sosyal medya hesaplarımızda faydalı paylaşımlar bulabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/cvyollacom

Instagram: https://www.instagram.com/cvyollacom/

Twitter: https://twitter.com/cvyolla

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cvyolla-com

Youtube: https://www.youtube.com/user/cvyolla

Detaylar

Eklenme Tarihi
29 Haziran 2018
Kategori
Hizmet & İnsan Kaynakları
Faks
-
Web
www.cvyolla.com
Adres
Konak
Yetkili
Meriç Kul (İş Geliştirme Müdürü) &

Firmanın Haritadaki Yeri

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

İstanbul, Şişli

4442760
30 Haziran 2018
Meriç Kul - İş Geliştirme Müdürü

2006 yılından beri faaliyet gösteren CVyolla.com, alışılmış kariyer sitelerinden farklı bir sistemle çalışır. Hem iş arayanlar hem işverenler için birçok yenilik getirmektedir. İş yada Staj Arıyorsanız; https://www.cvyolla.com/is-ara sayfasından seçeceğiniz firmalara ücretsiz CV yollayabilirsini

detaylar

Ankara, Keçiören

0 312 344 0147
25 Mayıs 2017
Meriç Kul - İş Geliştirme Müdürü

 

Özellikle de genç girişimcilerin sıkıntı çektikleri durumlardan birisi, geliştirmiş veya oluşturmuş oldukları projelere yeterli desteği bulamaması konusundadır. İşte bu duruma karşı bir çözüm üretmek amacında olan Bsm İş Geliştirme, 2007 yılından itibaren hem yurt içi hem yurt dışı bi

detaylar

İstanbul, Kadıköy

0 216 474 7426
25 Mayıs 2017
Meriç Kul - İş Geliştirme Müdürü

Firmamız Hakkında;- 1981’den beri aktif çalışıyoruz, - Uluslararası şirketlerde aktif çalışma deneyimine sahibiz, - Orta ve üst segment firmalarda tecrübeliyiz, - Her sektörde uygulama deneyimine sahibiz, - 360 derece hizmet ağı ile hareket edebiliyoruz, - Teoriyi pratik hale getirme yeteneğimiz var

detaylar