• Rss
  • Sitemap

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Ticaret A.Ş.

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Ticaret A.Ş.

İstanbul, Esenler

  • Telefon
  • Email

Global iş dünyasının teknolojik dönüşümüne, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik eden lider bilişim şirketi olmak.

Firma Hakkında

Misyon:

Yeteneklerimizi ve enerjimizi geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarı için harcayarak işe ve insana değer katan çözümler üretmek.

Yerelden teknolojinin merkezine yol alan kurumsal yazılım lideri Uyumsoft, yenilikçi bakış açısıyla yeni fırsatlar ve rekabet avantajı için şirketlere kurumsal verimlilik ve daha karlı iş modellerine sahip olmalarını sağlayacak çözümler sunmaktadır.

Bilgi teknolojileri yazılımı ve danışmanlığında değişimin ve yeniliğin enerjisini genlerinde taşıyan Uyumsoft, Bilgiye Dayalı Yapılanma ve Yenilenme Modeli ile müşterilerinin stratejilerinin bilgi temelli olarak kurgulanabilmesine katkı sağlamaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında, alanında lider olan farklı sektör ve ölçekteki şirketlere ‘çözümleri’ sunmaktadır.

%100 Türk sermayeli bir kuruluş olan Uyumsoft, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olma hedefi ve Türkiye’nin dünyadaki markası olma vizyonu ile güçlü adımlarla devam ediyor.

Detaylar

Eklenme Tarihi
30 Haziran 2018
Kategori
Bilişim & Yazılım
Faks
+902124673333
Web
www.uyumsoft.com
Adres
Çiftehavuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Yıldız Teknik ÜniversitesiDavutpaşa Kampüsü Teknoparkı A1 Blok – Kat:2 – No:201 P.K. 34220 Esenler / İst
Yetkili
Uyumsoft Bilgi Sistemleri (ceo) & Cep: +902124673333

Firma Yorumları


Benzer Firmalar

Antalya, Muratpaşa

02425781542
12 Eylül 2018
Uyumsoft Bilgi Sistemleri - ceo

Fenesoft tarafından işletmeler için geliştirilen ticari programlar ile işyeri hesap takinizi cari, kasa, stok, fatura, çek, senet, teklif, sipariş, banka, taksitli satış bazında kolaylıkla takip edebilirsiniz.

detaylar

İstanbul, Sarıyer

02122758788
12 Eylül 2018
Uyumsoft Bilgi Sistemleri - ceo

Model, her sektörün kendine özgü dinamiklerini gözeten, sektöre özel sorunları çözecek şekilde özelleştirilebilen ERP çözümleri sunmaktadır. Çözümlerin temelinde işletmenin tüm iş süreçlerinin modellenebileceği Model ERP yer alır.

detaylar

İstanbul, Beylikdüzü

08508852737
04 Mayıs 2018
Uyumsoft Bilgi Sistemleri - ceo

SistEmlak, Müşterilerinize ve Faaliyetlerinize daha fazla zaman ayırabilmeniz için tasarlanmış Emlak Sistemi’dir. -İnternet Bağlantısı Olmadan Kullanılır. -SistEmlak kullanabilmeniz için Taahhüt vermenize gerek yoktur. -SistEmlak da Üyelik Sistemi yoktur. -Tek seferlik ödeme ile süresiz kullan

detaylar