istanbul uydu servisleri

05070788495 nevrut7604@gmail.com
İstanbul, Pendik

stanbul bölgesi olmak üzere, bir çok ilçe ve semte hizmet vermekteyiz. iptv merkezi uydu sistemleri televizyon tamir Uydu Servisi sektöründe tanınmış bir alt yapıya sahibiz. Çalışanlarımız tamamen uzman kadrodan

İstanbul bölgesi olmak üzere, bir çok ilçe ve semte hizmet vermekteyiz. iptv merkezi uydu sistemleri televizyon tamir  Uydu Servisi sektöründe tanınmış bir alt yapıya sahibiz. Çalışanlarımız tamamen uzman kadrodan oluşmaktadır. Profesyonel olarak, her türlü uydu, çanak anten işleriniz de tam donanımlı teknik servis araçlarımız ile siz İstanbul halkına hizmet vermekten onur duyarız.

İstanbul Uydu anten servisi, uydu servisi, televizyon uydu Sinyal yok diyor problemleri, kanal düzenleme taşıma sorunları, kablo kopuklukları yada su almış olduğu durumlarda uydu servisi ihtiyacı duyduğunuzda, çanak anten ayarı, sinyal yok hatası çözümlerinde, televizyon uydu anten servisine yada çanak anten kurulumu ihtiyacınız olduğunda, Lnb aşırı yüklenme hatalarında, Lnb arızaları gibi can sıkıcı durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eklenme tarihi: 15 Mart 2020

Yorumlar (0)

Bu firmaya henuz bir yorum yapılmamış!
Yorum Yaz
Firmaya Mesaj Gönder