Kredi ve Para

055561672911 kredivepara@yandex.com
İstanbul, Kadıköy

Kredi ve Para ölçeğinin her iki tarafındaki insanlar olarak yaşadığımız deneyimler ışığında, özellikle finans söz konusu olduğunda yeni bir ürünün mutlaka iyi bir ürün olmadığını biliyoruz.

kredivepara.com olarak, Türkiye'nin önde gelen banka ve yatırım kuruluşlarında yatırım bankacılığının çeşitli gereksinimleri biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübeden oluşan sermayemizi ortaya çıkarmak için yola çıktık. Geçen süre boyunca ürün ve hizmet yapımızı güçlendirerek büyümeye devam ediyoruz. Sermaye yapımızı ve finansal hizmetlerimizi, hizmet veren personelimizi, ürün ve standartlarımızı sürekli geliştiriyor, Kredi ve Para konularında en iyisini yapmayı hedefliyoruz. 
 
Siteye ulaşmak için: https://www.kredivepara.com/
 
Bugün sizler için aracılık ettiğimiz ve kendi yönettiğimiz web sitemiz ile bu sektöre uygun işlem ve analiz platformumuz ile ürün ve hizmet kalitesinde liderlik yarışındayız. Kredi ve Para işlem piyasalarında hizmet sektörü yatırım danışmanlığı ve sermaye piyasası işlem platformu olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Ürün yelpazemiz; krediler, Bankalar, güncel haberler, finans piyasaları, hisse senetleri, varantlar, vadeli ve opsiyonlu, foreks, yatırım fonları, emeklilik fonları, devlet ve özel sektör bono ve tahvilleri, bono halka arzları ve yapılandırılmış araçlar.
 
 

Eklenme tarihi: 18 Ocak 2020

Yorumlar (0)

Bu firmaya henuz bir yorum yapılmamış!
Yorum Yaz
Firmaya Mesaj Gönder