Şirvanlı Lighting

+90262 643 04 75 info@sirvanli.com
Kocaeli, İzmit

Classic Poles, Modern Poles, Luminaires, Bollards, Wall Sconce / Arm, Accessories

Şirvanlı Lighting is founded on the 40 years of experience of Şirvanlı Group and focuses on street, outdoor and garden lighting in the lighting sector.
 
It is able to offer design, mold and production solutions for its customers' personalized designs as well as decorative and modern products of its own design and production. All of our designs are compatible with each other, giving customers the flexibility to create their own products without requiring extra mold investment. With its powerful design, engineering and project team, it completes projects on time and makes delivery.
 
Since it establishes all its processes with an all-in-one approach, it offers its customers the most appropriate solutions in terms of speed, quality and price.

 

Şirvanlı Aydınlatma, Şirvanlı Grubu'nun 40 yıllık deneyimine dayanmaktadır ve aydınlatma sektöründe sokak, dış mekan ve bahçe aydınlatmasına odaklanmaktadır.

Müşterilerinin kişiselleştirilmiş tasarımlarının yanı sıra kendi tasarım ve üretiminin dekoratif ve modern ürünleri için tasarım, kalıp ve üretim çözümleri sunabilmektedir. Tüm tasarımlarımız birbirleriyle uyumludur ve müşterilere ekstra kalıp yatırımı gerektirmeden kendi ürünlerini oluşturma esnekliği sağlar. Güçlü tasarımı, mühendisliği ve proje ekibi ile projeleri zamanında tamamlar ve teslimat yapar.

Tüm süreçlerini hepsi bir arada bir yaklaşımla kurduğu için müşterilerine hız, kalite ve fiyat açısından en uygun çözümleri sunuyor.

Eklenme tarihi: 14 Mayıs 2020

Firmanın Haritadaki Konumu

Yorumlar (0)

Bu firmaya henuz bir yorum yapılmamış!
Yorum Yaz
Firmaya Mesaj Gönder